Állásajánlatunk

Várjuk azon gyakorlott  kollégák jelentkezését, akik tapasztalattal rendelkeznek az eladás, bérbeadás, megbízás-szerzés terén, s fontosnak érzik, hogy csapatban, irodai háttérrel,  ÜGYFÉLKÖZPONTÚ szemlélettel EREDMÉNYEIK ARÁNYÁBAN DÍJAZVA -dolgozzanak.

Amit ajánlunk:

 - EGYEDIEN MAGAS - teljesítménytől is függő-  referensnél maradó jutalék

 - KÖZPONTI HELYEN található iroda

 - irodahasználat, nyomtató, fénymásoló, stb.

 - kifejezetten jó munkakörülmények

 - ingyenes gyakorlati oktatás

 - olcsó és hatékony hirdetési felületek

 - együttműködéshez többezres ingatlan adatbázis

 - keretszerződések a Franchise-ok ( Duna House, Otthon Centrum, GDN, Ballaingatlan, ) kizárólagos megbízásainak értékesítésre is

 - szerződött kiemelkedő szakemberek:

  ( hiteles, ügyvéd ( ingatlanjogász), értékbecslő, energetikus, pályázatíró, lakberendező- belsőépítész, költöztető, teljes körű lakásfelújító group)

 - kellemes, egymást segítő légkör, jó hangulat

 Elvárások:

 - előny ha rendelkezel  szakmai tapasztalattal ( jó ha van OKJ-s végzettséged   vagy meg kell szerezni ) - átképzés lehetséges

 - alapszintű számítógépes ismeretek

 - nyelvtudás előny

Új kollégánk feladata lesz az ingatlanok felkutatása, megbízásba vétele, hirdetési oldalakra és az adatbázisba rögzítése, kiajánlása, bemutatása, értékesítése vagy bérbeadása meglévő és új ügyfélkörünk részére.

Partnerünk a Jooble, az álláskereső portál